AdSense giriş için

halilgurbuz

Üye
Üye
25 Mar 2019
68
28
18
A101 Marketler sizin hazırladığınız videoyu indirip kendi kanallarına yüklemiş ise telif hakkı bildiriminde bulunabilirsiniz.

Saygılarımla,
Doğukan
AdSense Türkiye Forumu Destek Ekibi
Yine bir yanlış anlaşılma oldu. :) Bizim bilgimiz dahilinde anlaşma ile A101 sitesinde yer aldı bu video. Büyük işler başarıyoruz ama maalesef YouTube yada adsense den gerekli desteği göremiyoruz. Bu çok ilginç ve üzücü.

Doğukan Demir

Google Diamond Product Expert
Destek Ekibi
8 Mar 2019
620
475
63
İstanbul
adsense-turkce.blogspot.com
Yine bir yanlış anlaşılma oldu. :) Bizim bilgimiz dahilinde anlaşma ile A101 sitesinde yer aldı bu video. Büyük işler başarıyoruz ama maalesef YouTube yada adsense den gerekli desteği göremiyoruz. Bu çok ilginç ve üzücü.
Merhaba,

O zaman yapabileceğiniz şey İsterseniz yeni bir pc ve/veya ip üzerinden yeni bilgilerle hesap açarsanız belki AdSense fark etmeyebilir. Ama bunu önermiyorum.

Saygılarımla,
Doğukan

• Beğen
Tepkiler: halilgurbuz

halilgurbuz

Üye
Üye
25 Mar 2019
68
28
18
Merhaba,

O zaman yapabileceğiniz şey İsterseniz yeni bir pc ve/veya ip üzerinden yeni bilgilerle hesap açarsanız belki AdSense fark etmeyebilir. Ama bunu önermiyorum.

Saygılarımla,
Doğukan
Bu elbetteki mümkün.
Ben bilgi işlem yöneticisi olarak çalışıyorum. iş yerimde 120 adet her biri bir diğerinden farklı MAC adresine sahip bilgisayar var. Bunlardan birini cep telefonumun internetine bağlayıp bu dediğinizi yapabilirim. Ancak hem etik değil, hemde mutlaka adsense otomatik botlar bunuda banlayacaktır.
Teşekkürler.
Legal yollardan çözmeye çalışacağım. (her ne kadar ümidim kalmasada)

Yusuf ERGİŞİ

Moderatör
10 Nis 2018
2,350
1,424
113
Ankara
adsenseturkiye.com.tr
işte benimde sorunum bu. :)
eşimin adresinden adsense giriş yapıp youtube adresimi vermek istediğimde barındırılan hatası alıyorum.
YouTube adresine kanalımdan gitmek isteyince Para kazanma sekmeniz, geçersiz tıklama etkinliği nedeniyle devre dışı bırakıldı. diyor.
çünkü technoshotnet@gmail.com hesabımın adsense hesabı kapandı.

kendi kanalıma eşimin adsense hesabını nasıl tanımlayacağım? yapamıyorum.

Politika ihlali nedeniyle, para kazanma özelliği devre dışı bırakılan YouTube kanalları, farklı bir AdSense hesabı ile ilişiklendirilemez.

halilgurbuz

Üye
Üye
25 Mar 2019
68
28
18
Politika ihlali nedeniyle, para kazanma özelliği devre dışı bırakılan YouTube kanalları, farklı bir AdSense hesabı ile ilişiklendirilemez.
Tekrar selamlar Yusuf bey. Tekrar teşekkürler.
O zaman mevcut kanalımdaki tüm videoları indireceğim ve kanalı kapatacağım.
Sonrasında ise eşimin hesabı üzerinden yeni bir kanal açacağım ve videoları oraya yükleyeceğim. Sonrasında ise yeniden 4000 saat ve 1000 abone eşiğini aşmaya çalışacağım.
Bunu yaptığımda yeni kanalım herhangi bir telif hakkına maruz kalırmı?

Mübariz Zülfiqarov

Destek Ekibi
Destek Ekibi
1 Ara 2018
164
193
43
Sonrasında ise eşimin hesabı üzerinden yeni bir kanal açacağım ve videoları oraya yükleyeceğim. Sonrasında ise yeniden 4000 saat ve 1000 abone eşiğini aşmaya çalışacağım.
Merhabalar, adsense sizin eski hesabınızla ilişkinizi tespit ederse, o hesabınızda kapanabilir.

• Beğen
Tepkiler: Yusuf ERGİŞİ

halilgurbuz

Üye
Üye
25 Mar 2019
68
28
18
Merhabalar, adsense sizin eski hesabınızla ilişkinizi tespit ederse, o hesabınızda kapanabilir.
O zaman şunu mu anlamalıyım yani. Kanalı da kapatalım bu işlere hiç bulaşmayalım. Çünkü ne yaparsak yapalım bu işlerden hiç para kazanamayacağız.
Eşimin üzerine olan şahsi hesabını neden kapatacak ki adsense robotları? nasıl bir algoritma üzerine çalışıyor ki?

Yusuf ERGİŞİ

Moderatör
10 Nis 2018
2,350
1,424
113
Ankara
adsenseturkiye.com.tr

Telif hakkına maruz kalınması için, eser sahibinin itiraz etmesi gerekir. Eser sahibi de siz olduğunuza göre ve itiraz etmeyeceğinize göre, doğru anlamışsınız. Yani 3. kişilere ait (telif hakkı bildirimi gönderecek) herhangi birisinin eserini yüklemediğiniz sürece sorun olmaz.

Mübariz size, başkasına ait eser kullanımı ile alakalı hesabınız devre dışı kalmışsa ve aynı eseri tekrar yüklerseniz sorun yaşarsınız şeklinde bilgi iletmiş olmalı. Sizin sorununuz anladığım kadarı ile geçersiz trafik kaynaklı olduğu için, yukarıda ilettiğiniz gibi devam edebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: Sweetling

Mübariz Zülfiqarov

Destek Ekibi
Destek Ekibi
1 Ara 2018
164
193
43
Telif hakkına maruz kalınması için, eser sahibinin itiraz etmesi gerekir. Eser sahibi de siz olduğunuza göre ve itiraz etmeyeceğinize göre, doğru anlamışsınız. Yani 3. kişilere ait (telif hakkı bildirimi gönderecek) herhangi birisinin eserini yüklemediğiniz sürece sorun olmaz.

Mübariz size, başkasına ait eser kullanımı ile alakalı hesabınız devre dışı kalmışsa ve aynı eseri tekrar yüklerseniz sorun yaşarsınız şeklinde bilgi iletmiş olmalı. Sizin sorununuz anladığım kadarı ile geçersiz trafik kaynaklı olduğu için, yukarıda ilettiğiniz gibi devam edebilirsiniz.
Benim demek istediğim Adsense hesabınız devre dışı bırakıldıysa, eğer yeni adsense hesabından devam edicekseniz sizinle o adsense arasında bir ilişki varsa o adsense hesabınızda kapanır. Bunu demek istedim aslında. Örneğin kişisel bilglerden nebilim ip adresden falan adsense o adsenseyide kullananın siz olduğunu tespit ederse oda kapanır demek istedim.

Mübariz Zülfiqarov

Destek Ekibi
Destek Ekibi
1 Ara 2018
164
193
43
Adsense hesabınız kapanmadı, sadece YouTube para kazanma devre dışı bırakıldı diyorsanız sorun yok. Dediğiniz yoldan devam edebilirsiniz