Sitemiz tekrar AdSense onayı alamadı lütfen yardım

Benim Kitabım - İstediğin yaşam şekli için

canbeyburda

Üye
Üye
16 Şub 2021
19
8
3
sorun yok bu kısımda sadece içeriğine problem var. o yüzden gösteriyor tek yapman gerek konu yazmak kendi içeriğini kendi cümlelerini kur.

• Beğen
Tepkiler: atly1

atly1

Üye
Üye
22 Ocak 2021
14
3
3
HTTPS protokolü ekle ssl güvenliği var mı yok mu her zaman kontrol ederler.
Teşekkür ederim hocam yardımların için, dediğin şeyleri bi yapalım bakalım umarım çözülür. Bu arada alıntı konusu dediğim gibi alıntı paylaşımları da tekrar elle baştan yazıyoruz. Yani kopyala yapıştır yapmadık kopya içerik aşamasına takılmamak için kendi cümlelerimizle kurmaya çalıştık. Bu yeterli olur mu acaba bilginiz var mı?

canbeyburda

Üye
Üye
16 Şub 2021
19
8
3
Yani kopyala yapıştır yapmadık
o zaman içerik problemi yok fakat resimlerdede sorun olabilir bazen resimler telifli olabilir yada +18 içerikli resimler yani +18 olmassada +18 gibi görünenler de onay almama sebebi olabilir. (onay aldıktan sonra istediğini paylaşabilirsin sadece onay almakda titiz davranmalısın)

• Beğen
Tepkiler: atly1

atly1

Üye
Üye
22 Ocak 2021
14
3
3
Evet resimlerde +18 olmaması için baya çaba gösteriyoruz ama dediğin gibi +18 olmasa da öyle gözükenler varsa ekstra sorun çıkartabilir. Resimlerdeki telif konusu zaten tamamen kafamızı karıştıran bir unsur. Hangileri telifli hangileri değil anlamak gerçekten çok zor bizim için şu aşamada :D

Tekrar bir dediklerine bakıp resimleri de gözden geçirelim, baya karışık bu adsense konusu bilgisi olmayan için içinden çıkamadık yaklaşık 45 gündür :D

Acaba telifli resimleri direk bulup bize bildiren bir uygulama, web sitesi var mı biliyor musun?

Bu arada tekrar yardımın için çok teşekkür ederim, günlerdir kendi kendimize anlamaya çalışıyoruz sorunları

canbeyburda

Üye
Üye
16 Şub 2021
19
8
3
Sorun yok yardım ederim her türlü konuda.

fotoğrafların telifli telifsiz olduğunu bende çok anlamıyorum ama okuduğum bir çok forumda sorun olmuştu resimler diyorlar. biraz araştırısan telifli veya +18 sayılıcak resimleri bulabilirsin ayrıca onay aldıkdan sonra resim paylaşımlarına dikkat etmesende olur.