Değerli envanter: Yapım aşamasında

Benim Kitabım - İstediğin yaşam şekli için

Dolunay Han

Üye
Üye
9 Ara 2020
3
1
3
Esenlikler, sitem için Adsense başvurdum lakin başlıkta da görüldüğü gibi "Değerli envanter: Yapım aşamasında" ihlalini bulduğunu söylüyor. Ben bunun ne olduğunu çözemedim. Yardım edebilir misiniz?

Sitede kendi yazdığım şiirlerimi paylaşmaktayım, kendime ait içeriklerdir.
Site adresim: Dolunay Han

Yusuf ERGİŞİ

Google Diamond Product Expert
Moderatör
10 Nis 2018
2,351
1,424
113
Ankara
adsenseturkiye.com.tr
Esenlikler, sitem için Adsense başvurdum lakin başlıkta da görüldüğü gibi "Değerli envanter: Yapım aşamasında" ihlalini bulduğunu söylüyor. Ben bunun ne olduğunu çözemedim. Yardım edebilir misiniz?

Sitede kendi yazdığım şiirlerimi paylaşmaktayım, kendime ait içeriklerdir.
Site adresim: Dolunay Han

Merhaba @Dolunay Han ,

Bizimle iletişim kurduğunuz için teşekkürler. Sitenizi incelediğimde henüz çok yeni olduğunu görüyorum ve bu uyarıyı almanız çok normal.

- site.blogspot.com gibi URL adresine sahip sitelerin en az 6 aydır yayında ve güncel olması,
- En az 50-60 tamamen özgün ve kullanıcılara değer katan makalelerin (şiir vs) olması,
- Benzersiz, derleme olmayan, kopya olmayan, tekrarlayan içeriklere yer verilmemiş içerikler olması,
- Organik trafik olarak iyi bir durumda olmanız,
- Sitenizde boş alanların olmaması ve yada varsa kaldırmanız,
- Kırık link yada 404 hatalarından arındırılmış olması,
- Açılır menü yada popup pencerelere yer vermemeniz,
- Tasarım olarak kullanıcıların aradıklarını rahatlıkla bulabilecekleri bir tasarıma sahip olmanız,

gibi konulara ağırlık vermenizi rica ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum.

Dolunay Han

Üye
Üye
9 Ara 2020
3
1
3
Merhaba @Dolunay Han ,

Bizimle iletişim kurduğunuz için teşekkürler. Sitenizi incelediğimde henüz çok yeni olduğunu görüyorum ve bu uyarıyı almanız çok normal.

- site.blogspot.com gibi URL adresine sahip sitelerin en az 6 aydır yayında ve güncel olması,
- En az 50-60 tamamen özgün ve kullanıcılara değer katan makalelerin (şiir vs) olması,
- Benzersiz, derleme olmayan, kopya olmayan, tekrarlayan içeriklere yer verilmemiş içerikler olması,
- Organik trafik olarak iyi bir durumda olmanız,
- Sitenizde boş alanların olmaması ve yada varsa kaldırmanız,
- Kırık link yada 404 hatalarından arındırılmış olması,
- Açılır menü yada popup pencerelere yer vermemeniz,
- Tasarım olarak kullanıcıların aradıklarını rahatlıkla bulabilecekleri bir tasarıma sahip olmanız,

gibi konulara ağırlık vermenizi rica ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum.
Teşekkürler, anladım. Bunlara dikkat ederek daha sonra başvuracağım.

• Beğen
Tepkiler: Yusuf ERGİŞİ