Hesabınızı geçici olarak askıya aldık

Meandros

Üye
Üye
2 Tem 2018
11
11
3
Merhaba Arkadaşlar,

''Google Hesabınızdaki bazı bilgileri doğrulayamadığımız için hesabınızı geçici olarak askıya aldık''

Hesabıma ödeme yapılamıyordu sonra bildirimi gördüm doldurdum sonra hesabımın doğrulandığını anlatan bir mail aldım.

Aldığım mail şudur.

''Thank you for responding to the information request. We have reviewed your documents and can confirm that your account has been reactivated.
Thank you for your cooperation.'

Anladığım kadarıyla aktif edilmiş.

Fakat 2 aydır ödeme alamıyorum hesabı her güncellediğimde ödeme yapılıyor 1 gün sonra ödemeleriniz şu anda bekletilmektedir bildirimi alıyorum. bekletilme nedeni bazen bankanızla iletişime geçin bazende Ödeme tutarınız, ödeme şeklinizin ülkenizde kabul edebileceği tutardan daha fazla.

Diğer sıkıntı ise yeni bir ödeme yöntemi ekleyemiyorum aldığım hata:

'Beklenmeyen bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyin. [OR-BAIH-01]'

Durum bundan ibaret arkadaşlar. Ödeme alamıyorum ve yeni ödeme yöntemi ekleyemiyorum.

• Beğen
Tepkiler: Yusuf ERGİŞİ

Cihat Özgen

Geliştirici
Emekli - Yaşlı
Webmaster
Destek Ekibi
10 Nis 2018
580
567
280
Rusya
www.cihatozgen.net.tr
Bu hata kodu genellikle geçici bir hatadır (yepyeni bir adsense hesabı olduğu için birkaç nedenden dolayı olabilir). Buradaki en iyi seçenek , Chrome'da gizli modunu kullanarak birkaç saat içinde denemektir . İlk çözümü denedikten sonra hala aynı hata mesajını alıyorsanız, sorunu çözmenize yardımcı olabilmemiz için @Yusuf Ergişi hocamız ile iletişime geçmenizi öneririz .

Teşekkürler,

Meandros

Üye
Üye
2 Tem 2018
11
11
3
öncelikle cevabınız için teşekkür ederim,

hesap yeni değil neredeyse 2 yıllık düzenli olarak ödeme alıyordum hiç politika ihlalim yok.

hesap doğrulama yani adres vs. uyarısı aldım, adresi doğruladım hesabın tekrar etkinleştirildiğini anlatan mail aldım.

şimdi ödeme yöntemimi güncelliyorum ödeme yapılıyor 1 gün sonra para tekrar adsense hesabına dönüş yapıyor. aldığım uyarı 'Ödeme tutarınız, ödeme şeklinizin ülkenizde kabul edebileceği tutardan daha fazla'

Yeni ödeme yöntemide ekleyemiyorum. farklı tarayıcılardan denedim eklenmiyor.

• Beğen

Cihat Özgen

Geliştirici
Emekli - Yaşlı
Webmaster
Destek Ekibi
10 Nis 2018
580
567
280
Rusya
www.cihatozgen.net.tr

hesap yeni değil neredeyse 2 yıllık düzenli olarak ödeme alıyordum hiç politika ihlalim yok.

hesap doğrulama yani adres vs. uyarısı aldım, adresi doğruladım hesabın tekrar etkinleştirildiğini anlatan mail aldım.

şimdi ödeme yöntemimi güncelliyorum ödeme yapılıyor 1 gün sonra para tekrar adsense hesabına dönüş yapıyor. aldığım uyarı 'Ödeme tutarınız, ödeme şeklinizin ülkenizde kabul edebileceği tutardan daha fazla'

Konuyla ilgili bilgi @Yusuf ERGİŞİhocama aktarıldı. sabırla beklemenizi istiyorum

• Beğen
Tepkiler: Meandros

Yusuf ERGİŞİ

Google Diamond Product Expert
Moderatör
10 Nis 2018
2,348
1,420
113
Ankara
adsenseturkiye.com.tr

Merhabalar,

Adsense için kullandığınız e-posta adresiniz ve yayıncı kimlik numaranızı rica edebilir miyim?

.

• Beğen
Tepkiler: Meandros

Meandros

Üye
Üye
2 Tem 2018
11
11
3
merhaba,

bugün şöyle bir mail aldım. güncellemeyi yapacağım sonucu buraya yazacağım.

Ödeme almak için bilgilerinizi güncelleyin

Aşağıdaki nedenlerden biri veya birkaçı nedeniyle ödemeleriniz beklemeye alınmış olabilir:

• Ödeme şekli yok: Ödeme şekli seçmek için oturum açıp "Ödeme ayarları" sayfanıza gidin.

Hesabınızı kullanmak ve ödeme almak için bilgilerinizi güncelleyin:

• Beğen

Cihat Özgen

Geliştirici
Emekli - Yaşlı
Webmaster
Destek Ekibi
10 Nis 2018
580
567
280
Rusya
www.cihatozgen.net.tr
merhaba,

bugün şöyle bir mail aldım. güncellemeyi yapacağım sonucu buraya yazacağım.

Ödeme almak için bilgilerinizi güncelleyin

Aşağıdaki nedenlerden biri veya birkaçı nedeniyle ödemeleriniz beklemeye alınmış olabilir:

• Ödeme şekli yok: Ödeme şekli seçmek için oturum açıp "Ödeme ayarları" sayfanıza gidin.

Hesabınızı kullanmak ve ödeme almak için bilgilerinizi güncelleyin:

Ödeme sayfası kısmında Banka Hesap bilgilerinizi ekleyip. google adsenin sizin hesabınıza göndereceği miktari daha sonra ödeme yönetimden ekleyip doğrulaya bilirsiniz hesabınızı

Meandros

Üye
Üye
2 Tem 2018
11
11
3
aynı şekilde ödeme başarısız sebep ise ülkenizin kabul edeceği miktardan fazla.

yeni ödeme ekleyemiyorum önceden ekli başka banka vardı onu birincil yaptım bıraktım.

onuda hiç birincil yapasım yok çünkü ona gelen ödemeyi alamamıştım. ilk ödemeydi adsense ödedi ama bankada çıkmadı o zaman başka banka ekleyip birincil yapmış ödeme almaya başlamıştım.

• Beğen

Cihat Özgen

Geliştirici
Emekli - Yaşlı
Webmaster
Destek Ekibi
10 Nis 2018
580
567
280
Rusya
www.cihatozgen.net.tr
aynı şekilde ödeme başarısız sebep ise ülkenizin kabul edeceği miktardan fazla.

yeni ödeme ekleyemiyorum önceden ekli başka banka vardı onu birincil yaptım bıraktım.

onuda hiç birincil yapasım yok çünkü ona gelen ödemeyi alamamıştım. ilk ödemeydi adsense ödedi ama bankada çıkmadı o zaman başka banka ekleyip birincil yapmış ödeme almaya başlamıştım.
Eklemiş olduğunuz ödeme yöntemi hangi bankaya ait bilgilendirmisiniz